Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Par mums

Jaunu iespēju un izaicinājumu vadīts, sākot ar 2014. gada 22. maiju, savas durvis vēris vaļā oficiālais CITROËN dīleris Siguldā – SIA „Mile Auto”.

Jaunā autosalona uzdevums ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu – jaunu un mazlietotu CITROËN automašīnu tirdzniecību, visu veidu pēcpārdošanas pakalpojumu piedāvājumus, kā arī iespēju pasūtīt un iegādāties rezerves daļas un aksesuārus.

SIA „Mile Auto” mērķis ir nostiprināt CITROËN auto zīmola pozīcijas ārpus Rīgas teritorijas, veicinot kvalitatīvu un ilgtspējīgu auto zīmola apkalpošanas tīklu.

Pieredzējušie automašīnu tirgotāji ir zinoši un ieinteresēti iepazīstināt klientus ar dinamiskā un radošā CITROËN zīmola modeļiem, kā arī palīdzēs izvēlēties piemērotāko modeli ikdienas vai darba vajadzībām. Bez tam, jaunajā uzņēmumā darbojas arī savā jomā kompetenti servisa konsultanti un meistari.

Gaidīsim Jūs Siguldā, Mālpils ielā 2.

Ar CITROËN dzīve ir skaista!

Mile Auto saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā noformēt Zelta vai Sudraba Klienta karti.
Par Zelta kartes īpašnieku var kļūt ikviens Mile Auto klients, kurš iegādājies jaunu vai lietotu automašīnu Mile Auto salonā, savukārt Sudraba karti var saņemt klienti, kuri izmantojuši jebkādus Mile Auto pakalpojumus.
Klienta kartes noformēšanu var veikt Mile Auto salonā, Mālpils ielā 2, Siguldā. Kartes izgatavošana - 2 līdz 3 nedēļas, un tā ir bez maksas.
Klienta karte dod iespēju saņemt dažādas atlaides visā uzņēmuma grupā: AD REM Auto (Subaru), Mile Auto (Citroen), Auto Īle un Herbst (Multibrendu serviss) un Auto 26 (auto noma), kā arī periodiski saņemt privilēģijas Mile Auto sadarbības uzņēmumos.

Aktuālais piedāvājums:

   SUDRABA karte ZELTA karte
Atlaide rezerves daļām Atlaide darbam Atlaide rezerves daļām Atlaide darbam
Garantijas periodā 0 % 5 % 5 % 10 %
< 6 gadīgs auto 5 % 10 % 10 % 15 %
7-8 gadīgs auto 15* % 20 % 15* %  20 %
9 un vairāk gadi 20* % 25 % 20* % 25 %

* Alternatīvās rezerves daļas

Personas datu apstrādes politika