Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Citroën C4 Spacetourer un Grand C4 Spacetourer: lielāks braukšanas komforts un paaugstināta ērtība ar EAT8 automātisko ātrumkārbu

2018. gada 16. aprīlisCitroën atklāj jauno C4 SpaceTourer un Grand C4 SpaceTourer modeļu klāstu ar jauno EAT8 automātisko ātrumkārbu un BlueHDi 160. Zīmols apliecina, ka ir aizstājis Picasso nosaukumu ar SpaceTourer modeļiem, kas tiks piegādāti jau maijā.

Kopā ar jauno cenu politiku zīmols oficiāli aizstāj nosaukumu "Picasso" ar jauno nosaukumu "SpaceTourer". Jaunais "SpaceTourer" nosaukums, kas tika pirmo reizi atklāts Žēnevas auto izstādē, ļauj mums piedāvāt 3 ģimenes auto (tai skaitā SpaceTourer), kas papildina mūsu hečbeku un apvidus auto klāstu. Jaunais nosaukums simbolizē plašumu, oriģinālus risinājumus un bezgalīgu brīvību. Moderna, lietotājam draudzīga ģimenes automašīna ļauj vadītājiem un pasažieriem ceļot ar paaugstinātu komfortu pateicoties uzlabotajam dizainam un jaunākās paaudzes tehnoloģijām un dzinējiem.

Automašīnām C4 SpaceTourer un Grand C4 SpaceTourer piemīt Citroën raksturīgais stils, plašums, daudzveidība un lieliskā sajūta brauciena laikā. Šīs lieliskās īpašības jau ir piesaistījušas vairāk nekā 500 000 klientu, kā arī nodrošina Citroën līderpozīcijas atsevišķos tirgos. Izmantojot EMP2 platformu, automašīnas ir aprīkotas ar lietderīgām tehnoloģijām, kas nodrošina paaugstinātu drošību un ikdienas komfortu, saglabājot lielisku dinamiku un efektivitāti.

EAT8 ĀTRUMKĀRBA: LABĀKĀ VEIKTSPĒJAS / KOMFORTA ATTIECĪBA

Kopā ar jauno ģimenes auto modeļiem zīmols ievieš pilnu dzinēju klāstu. Pavasara lielākais notikums būs jaunākās paaudzes EAT8 automātiskā ātrumkārba, ar kuru būs aprīkoti C4 SpaceTourer un Grand C4 SpaceTourer modeļi. Vispirms EAT8 automātiskā ātrumkārba būs pieejama BlueHDi 160 S&S dīzeļdegvielas dzinējiem, bet vēlāk tā tiks piedāvāta kopā ar citiem dzinējiem.

Astoņu ātrumu "Efektīvās automātiskās transmisijas" (EAT) ātrumkārba tika izstrādāta sadarbībā ar japāņu uzņēmumu Aisin. Ātrumkārba ir aprīkota ar stūres lāpstiņām, kas ļauj pārslēgt ātrumus manuāli, kā arī to ir vienkārši un ērti izmantot. Jaunā ātrumkārba nodrošina paaugstinātu efektivitāti un ikdienas komfortu:

Citroën C4 SpaceTourer un Grand C4 SpaceTourer modeļu klāsts ir izveidots atbilstoši pircēju vēlmēm un vajadzībām, kā arī šo modeļu klāstu uzlabos jauno dzinēju piedāvājums, kas sniedz katram autovadītājam iespēju izvēlēties sev piemērotāko komplektāciju! Jaunais dzinējs atbilst Euro 6.2 standarta prasībām (aizstās 150 EAT6 dzinēju) un ir pieejams C4 SpaceTourer un Grand C4 SpaceTourer modeļos.