Mile Auto

Mile-Auto Facebook

CITROËN Jumper FG

2016. gada 23. novembrisBāzes modeļa cena sākot no EUR 19 680 Motori – 2.2 HDi vai 3.0 HDi Jauda – 110 ZS līdz 180 ZS Pārnesumkārba – M6 KVALITĀTE Uzticības cienīga kvalitāte profesionāļiem: vairāk nekā 4 miljoni ar tehnisko bāzi nobrauktu testa kilometru. Pārprojektēti vairāki elementi, tādi kā vējstikla aila, šarnīri un vērtnes. VEIKTSPĒJA Jaunais Citroën Jumper modelis lepojas ar augstākā līmeņa kvalitāti, ko sagaida profesionāļi. Testa braucienos ar profesionālu inženieru dalību ir veikti vairāk nekā 4 miljoni kilometru. Ar jauno modeli ir veiktas dažādas specifiskas pārbaudes: – gan ar tukšu, gan pilnībā piekrautu automašīnu ir veikti testa braucieni pa sliktas kvalitātes ceļiem (kopējais veiktais attālums ir 30 000 km), lai pārbaudītu konstrukciju, komfortu un izturību; – 1 000 pārbaudes, kurās automašīna šķērso 10 cm dziļu ūdenstilpni, lai pārbaudītu blīvējumu, kā arī korozijaizsardzības pārbaudes tunelī, kurā tiek izsmidzināts sālsūdens; – vairāk nekā 500 testa braucienu ciklu pa ceļiem ar sliktu saķeri, lai pārbaudītu stabilitāti; – pārbaudes ar 500 000 durvju aizvēršanas reizēm, kas atspoguļo intensīvāko durvju lietojumu 10 gadu ilgā periodā. NEPĀRSPĒJAMA UZTICAMĪBA
Jaunais Citroën Jumper ir komercauto, kas garantē nepārspējamu uzticamību. Tas ir panākts ar tehniskas platformas palīdzību, kas ir testēta, izmēģinājumu braucienos veicot vairāk nekā 4 miljonus kilometru.
Minētās priekšrocības ir nodrošinātas visās Citroën Jumper furgonu versijās, lai apmierinātu profesionāļu speciālistu atšķirīgās vajadzības.

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA KVALITĀTE
Papildu motoru uzlabojumiem jaunajā Citroën Jumper veikti arī citi tehniski uzlabojumi, kuri paceļ automašīnas kvalitāti vēl augstākā līmenī:
– pārveidotas HDi 110 ZS, 130 ZS un 150 ZS motoru inžektoru sistēmas
– izturīgākas sānu un aizmugurējās durvis (testētas 500 000 atvēršanas un aizvēršanas
ciklos);
– bremžu sistēmas ar uzlabotu veiktspēju, izturību un skaņas slāpēšanu;
– pārveidotas gaisa ieplūdes atveres;
– jauni amortizatoru balsti.

PAPILDU INFORMĀCIJA
Jaunā Citroën Jumper modeļa dizainā, ergonomikā (savienojamībā un komfortā), drošībā un ekonomiskumā atspoguļojas CITROËN labākā tehnoloģiskā kompetence.
Jaunā modeļa versija garantē uzticamu spēku un drošību, rūpējoties par Jūsu sirdsmieru ikdienas darbos.
Jaunais Jumper ir nenogurdināms biznesa partneris, taču CITROËN ir spēris soli uz priekšu, piedāvājot uzlabotu dizainu, komfortu un noderīgas tehnoloģijas. Turklāt tas viss ir nodrošināts par saprātīgu samaksu.
Jaunais Citroën Jumper modelis ir pieejams dažādās furgona versijās ar četrām dažāda garuma virsbūvēm (L1, L2, L3, L4), trim dažādām garenbāzēm (3 m, 3,45 m, 4,04 m) un trim dažāda augstuma virsbūvēm (H1, H2, H3).
Kopā tie ir 8 dažādi furgonu modeļi ar ietilpību no 8 līdz 17 m3.