Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Iepazīstieties - pilnīgi jauns Jumpy!

2017. gada 25. jūlijs

Jaunais Jumpy ir veidots uz novatoriskas moduļu platformas, kas ļauj izmantot trīs dažādus kravas nodalījuma garumus. Lielākajam modelim maksimāli lietderīgā iekraušanas virsma ir vairāk nekā 4 metri, bet pie augstuma 1,9 metri tas ir spējīgs uzņemt 6,6 m³ preces. Krava var svērt 1400 kg, kas tomēr ļauj piekabināt līdz 2500 kg piekabi. Mazākais Jumpy ir pārsteidzošs, tikai 4,6 metrus garš, kas padara šaurā pilsētvidē braucienus efektīvus un mierpilnus.

 

Jumpy ir pieejams gan ar vienu gan vairāku rindu sēdekļu versiju. Tas var uzņemt līdz 9 pasažieriem. Tomēr, ja nepieciešams, var priekšējā pasažiera sēdekli nolocīt, kas ļauj pat mazākā Jumpy transportēt līdz pat 4 metru garus priekšmetus. Šai versijai, šim nolūkam šķērssienā ir atsevišķa lūka. Garas virsbūves Jumpy aizmugurējas iekraušanas durvis atveras līdz 250 grādiem, viens no jauninājumiem minivenu segmentā ir iespēja atvērt sānu bīdāmās durvis brīvroku režīmā. Lai to panāktu, ir pietiekami ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugures bampera. Kā arī autovadītājs no savas vietas var bīdāmās durvis aizvērt- atvērt.

 

Jumpy aprīkojuma sarakstā ir 7 collu skārienekrāns ar navigācijas sistēmu un aizmugurējo atpakaļskata kameru. Kameras displejs var būt arī savietojams ar atpakaļskata spoguli, kā arī klāstā ir gan priekšējie gan aizmugurējie parkošanās sensori. Vadītāja uzmanībai ar head-up-display palīdzību uz vējstikla attēlo nepieciešamo informāciju par braukšanas ātrumu un navigācijas norādījumus. Profesionālo lietošanu atvieglo brīvroku režīma vadāmas sānu slīddurvju atvēršana gan no iekšpuses, gan no ārpuses. 

 

Jaunā Jumpy drošību palīdz palielināt ātruma ierobežotājs ar ceļazīmju noteikšanas un automātisko bremzēšanas sistēmu. Pēdējais īstenojas tikai nenovēršamu briesmu gadījumā. Adaptīvā kruīza kontrole uztur attālumu starp priekšā esošo transportlīdzekli, kā arī vadītājam palīdz aklā punkta sensori un sistēma, lai izvairītos no sānslīdes.

 

Drošība ir jaunā Jumpy mērķis jau konstrukcijas līmenī. EuroNCAP'i sadursmes testā jaunais modelis sasniedza maksimālo iespējamo rezultātu 5- zvaigžņu rezultātu. Jumpy auto braukšanas īpašības padara to par jauku kolēģi garos darba izbraukumos.

 

Klāstā ir pieejami septiņi motori. BlueHDI ģimenes elektroenerģijas avoti nodrošina jaudu, sākot no 95 līdz 180 zs, bet degvielas patēriņš ir tikai 5,1-5,8 l / 100 km. 22 litru AdBlue tvertnei nepieciešama uzpilde ir ik pēc 15 000 km nobraukuma, Jumpy servisa intervāls tomēr ir 40 000 km vai 2 gadi. Nav noslēpums, ka izcili degvielas patēriņa rādītāji ir sasniegti ar labu aerodinamiku un svara ietaupījumu. Jaunais Jumpy sver praktiski ar saviem spējīgajiem konkurentem salīdzinot 100-300 kg mazāk, kas ir arī iemesls, kāpēc Jumpy ir ekonomiskākais transportlīdzeklis savā segmentā.

 

Citroën komerciālajiem transportlīdzekļiem attiecas 3 g. vai 100 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju:

4 gadi vai 100 000 km - 220 €

4 gadi vai 120 000 km - 300 €

4 gadi vai 150 000 km - 430 €

5 gadi vai 100 000 km - 310 €

5 gadi vai 120 000 km - 400 €

5 gadi vai 150 000 km - 580 €

Cenas norādītas ar PVN