Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS 100% ËLEKTRISKAIS Ë-C4 UN JAUNAIS C4

2021. gada 1. marts

Jaunais Citroën C4 un 100% ëlektriskais ë-C4 – moderns, kompakts un tehnoloģiski bagāts hečbeks, kas pieejams 3 veidos: 100% elektrisks, ar benzīna vai dīzeļdzinēju, lai spētu piedāvāt Jums efektīvu un augstas veiktspējas dzinēju, kas vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām.
Citroën izgudro kompakto hečbeku, kas pieejams 3 veidos: 100% elektrisks, ar benzīna vai dīzeļdzinēju.

2020. gadā Citroën turpina tā elektrisko ofensīvu ar jauno Citroën ë-C4 – 100% ëlektrisks un jauno C4: jauns posms Citroën dizainā, nepārspējams komforts salonā un brīva izvēle starp enerģijas veidiem: 100% elektrisks, benzīna vai dīzeļdzinēju.

Jaunais 100% ëlektriskais ë-C4 un jaunais C4 ir Citroën kompakto sedanu mantinieki jau 92 gadus. Kopš 1928. gada 10 tā paaudzes seko viena otrai, pārdodot vairāk nekā 12,5 miljonus eksemplāru.

Jaunais 100% ëlektriskais ë-C4 un jaunais C4 jau ir pieejami pasūtījumam!

SPĒCĪGS STILS, UNIKĀLA IDENTITĀTE


Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-C4 un jaunais C4 rada atšķirību, apvienojot:
● kompaktā sedana eleganci, aerodinamisku siluetu, izsmalcinātas līnijas, identitāti izceļošas grafiskas detaļas, jaunu priekšējo un aizmugurējo lukturu izskatu;
● spēcīgu un apvidus auto raksturu: lieli riteņi, izteiksmīgas un muskuļotas līnijas.

CITROËN PIEKARE AR PROGRESĪVI HIDRAULISKAJIEM AMORTIZATORIEM®

Jaunais C4 ir aprīkots ar Citroën piekari ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem®, nodrošinot visaugstāko komfortu braucienu laikā, patiesu labsajūtu salonā, dinamiku un braukšanas prieku. 

To darbības princips ir vienkāršs. Citroën piekares ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® abās tās pusēs ir pievienotas divas hidrauliskās atdures: viena atsitienam un otra saspiešanai. Tādējādi piekare darbojas divējādi atkarībā slodzes:
● pie vieglas kompresijas – atsperes un amortizatori kopīgi kontrolē vertikālās kustības. Tas rada sajūtu, ka automašīna lido pāri ceļa nelīdzenumiem un veidojas tāds kā lidojošā paklāja efekts;
● pie lielākām kompresijām – atsperes un amortizatori darbojas kopā ar hidrauliskajām atdurēm, kas pakāpeniski palēnina kustību, tādējādi izvairoties no pēkšņas apstāšanās sitiena beigās. Hidrauliskā atdure absorbē un izkliedē uzkrāto enerģiju. Tāpēc nav atsitiena sajūtas un pasažieri salonā tiek lieliski izolēti no ceļa radītajiem trokšņiem.


Uzzini vairāk >>>