Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Jaunais C5 AIRCROSS SUV HYBRID

2020. gada 21. janvāris

Jaunais Citroën C5 Aircross SUV Hybrid ir mūsu pirmais hibrīda modelis ar iespēju to uzlādēt no tīkla. Pirmais modelis mūsu zemo emisiju automašīnu klāstā, kas nodrošinās pāreju uz 100% elektromobiļu klāstu līdz 2025. gadam. Šī automašīna apvieno 100% elektriskās piedziņas priekšrocības īsiem braucieniem līdz 50 km* ar iekšdedzes dzinēja plašajām izmantošanas iespējām, nodrošinot garākus ceļojumus ar zemāku CO2 emisiju līmeni (tikai 39 grami*). 


*Aptuvenie dati, tikai informatīvi, var mainīties pašlaik notiekošās WLTP sertifikācijas procesa rezultātā. Sertifikācija ir īstenošanas procesā.

Noskaties video par jauno Citroën C5 AIRCROSS SUV HYBRID

UZLĀDEUzlāde no elektroapgādes tīkla mājās vai ceļā ļaus jums pilnībā uzlādēt akumulatoru mazāk nekā 2 stundu laikā (32A uzlādes punkts). Jūs varat programmēt un ieplānot uzlādi automašīnas skārienekrānā vai lietotnē MyCitroën, lai veiktu uzlādi tad, kad elektroenerģija ir lētāka.

DZINĒJI

VIDEI DRAUDZĪGI DZINĒJI UN JAUNĀ 8 PAKĀPJU ĀTRUMKĀRBA

INTUITĪVA SASKARNE

Plašā pasažieru zona jaunajā C5 Aircross SUV hibrīdauto ir aprīkota ar īpašām saskarnēm: 

Ë-KOMFORTS

VĒL AUGSTĀKS KOMFORTS 100% ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ

Par komforta etalonu kļuvušais jaunais C5 Aircross SUV Hybrid paceļ Citroën Advanced Comfort® programmu jaunā līmenī, izmantojot elektriskā dzinēja sniegtās priekšrocības - klusāka un vienmērīgāka braukšana, kā arī zibenīga jauda. Maksimālais braukšanas ātrums elektriskajā braukšanas režīmā ir 135 km/h*.
Jaunākās paaudzes piekares sistēma ar Progressive Hydraulic Cushions® risinājumu rada lidojuma sajūtu virs ceļa, saglabājot lielisku kontroli un dinamiku. Jaunais C5 Aircross SUV Hybrid modelis ir aprīkots ar tikai hibrīda modeļiem pieejamo uzlaboto aizmugurējo asi īpaši labam līdzsvaram uz ceļa.

*Aptuvenie dati, tikai informatīvi, var mainīties pašlaik notiekošās WLTP sertifikācijas procesa rezultātā.