Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN JUMPY: IKDIENAS VAROŅIEM

2016. gada 13. aprīlis

Izlaists 1995. gadā un saražots gandrīz 600 000 vienībās, Citroën Jumpy sāk jaunu ēru un paaudžu maiņu ar jauno Citroën Jumpy. Izmantojot vairāk nekā 80 gadus lielu pieredzi vieglo komercauto ražošanā, CITROËN nodrošina risinājumus visām lietotāju vajadzībām. Kā profesionāļu svarīgs sabiedrotais, jaunais Jumpy tika radīts ņemot vērā efektivitāti un lietošanas ērtības, lai auto ikdienā būtu drošs un ērti lietojams.

Jaunais Citroën Jumpy ir ieguvis labāko no CITROËN pieredzes. Šīs zināšanas ļauj piedāvāt tirgum plašu vieglā komerctransporta klāstu, kas sastāv no 4 atšķirīgiem modeļiem: Nemo, Berlingo, Jumpy un Jumper.

Ar tā jauno modulāro platformu, jaunās paaudzes Jumpy izceļas ar optimizētu uzbūvi, nodrošinot praktiskumu, lielākas ērtības un drošību. Tas dižojas ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām, padarot to par ideālu sabiedroto „Ikdienas varoņiem”.

Paredzēts plašam profesionāļu lokam (piemēram, individuālajiem komersantiem, celtniekiem, piegādātājiem, dažādu pakalpojumu sniedzējiem un iestādēm), tas ir pieejams kā mikroautobuss, kombi tipa auto, auto ar dubultu kabīni un kā auto ar kravas kasti. Tiek piedāvāti 3 garumi (XS – 4,60 m, M – 4,95 m un XL – 5,30 m), lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotāko automašīnas versiju.

Jaunajam Citroën Jumpy piemīt:


Vairāk lasiet šeit