Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Jaunais Citroën Berlingo furgons: izstrādāts visiem izmantošanas mērķiem ar maksimālu komfortu!

2018. gada 27. jūnijsProfesionāļiem paredzētais leģendārais Citroën Berlingo, kura ražošana tika uzsākta 1996. gadā un kura pārdošanas apjomi pārsniedz 1,5 miljonus, ir pieejams trešās paaudzes versijā ar nosaukumu Berlingo Van. Līdzīgi kā pasažieru auto versija, kas ir pieejama pasūtīšanai, jaunais Berlingo Van aprīkojuma un stila ziņā ir īsts jaunās paaudzes vēstnesis. Robusts un pilnībā atbilstošs zīmola identitātei modelis nodrošina paaugstinātu komfortu un modularitāti. Visiem izmantošanas veidiem un visām profesijām paredzētais jaunais modelis ir pieejams 2 izmēros: M un XL, no kuriem viens ir paredzēts darbiniekiem, bet otrs auto vadītājiem. Plašās izmantošanas iespējas nodrošina klīrenss, aprīkojuma līmenis un drošības elementi. Efektīva kravnesība, ērta piekļuve un dažādās salona konfigurācijas, tai skaitā Extenso® Cab vai Crew Cab konfigurācija, padara šo automašīnu par ideālu partneri ikvienam profesionālim. 

Jaunais Citroën Berlingo furgons ir būvēts uz jaunas platformas, kas nodrošina labāku vadību, kā arī augstāku komforta un drošības līmeni. Apgūstot jaunu teritoriju savā segmentā, jaunais modelis ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām un 4 savienojamības tehnoloģijām, kā arī jaunākā paaudzes dzinējiem, tai skaitā jaunais BlueHDi 1,5 dīzeļdegvielas dzinējs, 1,2 PureTech dzinējs, un EAT8 automātisko pārnesumkārbu. Jaunais Berlingo Van būs pieejams pārdošanā 2018. gada nogalē.

Ar jauno Berlingo PC, kas pārdošanā nonāks šovasar, Citroën zīmols šodien atklāja 3. paaudzes Berlingo vieglā komerctransporta versiju, kas ir paredzēta profesionāliem sava darba darītājiem. Eiropas komerctransporta tirgū uzņēmums Citroën 2017. gadā iekaroja 9,7%, iegūstot 3. vietu un pārdodot gandrīz 73 000 vienību. Zīmola pozīcijas mazo furgonu tirgū nodrošina leģendārie modeļi 2CV, C15 un Berlingo, kā arī pirmais dīzeļdzinējs segmentā, pirmais modelis ar iebūvēto spēka adapteri, kā arī pirmais modelis ar trim sēdvietām priekšā.  Neguļot uz lauriem, jaunais Berlingo Van plāno kļūt par tirgus līderi.

Ievērojot praktiskumu profesionāļiem kā galveno kvalitātes kritēriju, Citroën Berlingo ir tirgus līderis savā segmentā, kas turpina ieviest inovācijas. Kopš dienas, kad pārdošanā nonāca pirmais modelis, visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni Berlingo automašīnu, no kuriem 1,3 miljoni ir pārdoti Eiropā. Berlingo modelis veido 40% no pārdotajām Citroën automašīnām un ir zīmola visvairāk pārdotākais vieglā komerctransporta modelis. Ambiciozais Berlingo Van plāno turpināt savu uzvaras gājienu 3. paaudzes versijā, kas būs pieejama pārdošanā 2018. gada nogalē.