Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN C3

2016. gada 23. novembrisIEZĪMES

Pārmaiņu vējš pūš kompakto ģimenes auto segmentā! Vienā solī ar laiku, jaunais Citroën C3 izceļas ar modernu un optimistisku dizainu, dzīvām krāsām un grafiskiem risinājumiem, tostarp Airbump®. Automašīna ir ļoti izteiksmīga un tās unikālais virsbūves stils padara to uzreiz atpazīstamu.
Uzziniet vairāk par jauno Citroën C3 mūsu sagatavotajos video materiālos par dizainu, individuālo izpildījumu, Citroën Advanced Comfort®, jaunajām tehnoloģijām un Citroën ConnectedCAM™.Kopš Citroën C3 radīšanas līdz pirmajai prezentācijai sabiedrībai Parīzes auto izstādē, Jūs varat sekot līdzi Citroën C3 piedzīvojumiem tās personīgajā Facebook lapā, kur tas dalās ar savas dzīves mirkļiem un piedzīvojumiem ceļā, izmantojot fotogrāfijas un video, kas uzņemtas ar CitroënConnectedCAM ™.

Izpausmes brīvība, lai radītu automašīnu, kas atbilst tieši Jūsu personībai, sākas ar divkrāsainu automašīnas ārieni. Iespējams izvēlēties starp 9 virsbūves krāsām (Banquise White, Perla Nera Black, Shark Grey, Aluminium Grey, Ruby Red, Almond Green, Cobalt Blue, Power Orange un Sand) un 3 jumta krāsām (Opal White, Onyx Black un Aden Red), kas kopā veido 36 krāsu kombinācijas.
Ikviens var padarīt košāku virsbūvi ar krāsainu jumtu, vai pārāk košu virsbūvi „atšķaidīt” ar vienkāršu jumta krāsojumu. Plaša izvēle ir svarīgs faktors jaunajai un modernajai pozīcijai, ko ieņēmis jaunais C3.
Nu, kādu kombināciju izvēlēsieties?

Uzsvars uz labsajūtu caurvij interjera noskaņu, ko rada rūpīgi izvēlētas krāsas, apjomi, materiāli un vieglums. Formas ir pilnīgas un maigas, nav nekā lieka, dizains orientēts uz plašumu. Kopējā harmonija izpaužas stilistiski saskaņotajās durvīs, sēdekļos un panelī ar tādu pašu mīkstu un gaišu audumu, kas nodrošina vizuālu saskaņu un kvalitāti. Harmoniskais interjers ir uzmundrinošs un optimistisks. Tas ir praktisks, tomēr moderns. Tas ir jebkāds, tikai ne garlaicīgs. Jaunais C3 ievieš jaunus standartus, liekot vadītājam un pasažieriem justies kā mājās.

Jaunais Citroën C3 piedāvā jaunākās tehnoloģijas, sākot ar pasaulē pirmo Citroën ConnectedCam™, pilnībā integrētu un savienotu Full HD kameras sistēmu, kas filmē Jūsu braucienu, lai uzreiz ar tā labākajiem mirkļiem dalītos sociālajos tīklos, vai to noskatītos pēc tam (piemēram, kā pierādījumu ceļu satiksmes negadījumā). Tāpat jaunais modelis ir aprīkots ar virkni sistēmu, kas vadītājiem dzīvi padara daudz vieglāku, piemēram, balss atpazīšanas sistēma, atpakaļgaitas skata kamera, joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma un „aklo” zonu uzraudzība u. c.

VEIKTSPĒJA

Jaunais C3 piedāvā jaunākās paaudzes maksimāli efektīvus un ekonomiskus PureTech benzīna un BlueHDi dīzeļmotorus.
Varat izvēlēties starp trīs PureTech trīs-cilindru benzīnmotoriem ar manuālo pārnesumkārbu: PureTech 68 ZS, 82 ZS un 110 ZS (Stop&Start). Pieejami arī divi dīzeļmotori ar manuālo pārnesumkārbu: BlueHDi 75 ZS (Stop&Start) un 100 ZS (Stop&Start). Maksimālai veiktspējai un ērtībai jaunais C3 drīzumā piedāvās arī EAT6 automātiskās pārnesumkārbas.