Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN C3

2020. gada 10. septembris


Veidojot to atšķirīgu, varat izvēlēties kādu no 97 ārējām kombinācijām, 4 jumta krāsām, 3 salona krāsu variantiem un jauniem riteņu diskiem.

Jaunais Citroën C3 ir veidots, lai katrs brauciens būtu patīkams. Labsajūtu salonā uzlabo jaunie Citroën Advanced Comfort® sēdekļi, kas lieliski papildina salonu un perfekti tajā iekļaujas. 
Jaunais Citroën C3 ir aprīkots ar 12 autovadītāja atbalsta sistēmām pārliecībai un drošībai ikdienas braucienos. Tās atvieglo manevrēšanu, palīdz vadītājam un novērš negadījumu risku.

JAUNĀKĀS PAAUDZES DZINĒJI

EAT6 AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

 
Jaunais Citroën C3 lepojas ar augstas veiktspējas un efektīviem jaunākās paaudzes dzinējiem, kas sertificēti saskaņā ar Euro 6 izmešu standartu:
• 3-cilindru PureTech 83 ZS benzīna dzinējs (PureTech 83 ZS S&S manuālā 5 ātrumu pārnesumkārba) un 110 ZS (PureTech 110 ZS S&S manuālā 6 ātrumu pārnesumkārba);
• BlueHDi 100 ZS dīzeļdzinējs (BlueHDi 100 ZS S&S manuālā 5 ātrumu pārnesumkārba).
Vēl ērtākai vadāmībai jaunais Citroën C3 ir pieejams ar automātisko 6 ātrumu pārnesumkārbu (PureTech 110 ZS S&S EAT6).

DIZAINS

IZTEIKSMĪGS IZSKATS

LĪDZ PAT 97 PIELĀGOŠANAS KOMBINĀCIJĀM

Jaunā Citroën C3 attieksme un stils attīstās lielākas jaudas virzienā, piešķirot automašīnai dabisku spēku. Pārliecinošās formas izceļ jaunie grafiskie elementi, pāršķirot jaunu lapu apvidus auto noteikumu grāmatā. 7 VIRSBŪVES KRĀSAS
Divas jaunas un spilgtas krāsas – Elixir Red un Spring Blue, ir papildinājums jau zināmajām krāsām (Perla Nera Black, Steel Grey, Platinum Grey, Sand un Polar White).
Jaunais Citroën C3 ir aprīkots ar iebūvētu kameru ConnectedCAM Citroën®. Full HD kamerai ir 16 GB iekšējā atmiņa un GPS. ConnectedCAM Citroën® reģistrē to, ko vadītājs redz automašīnas priekšā. Videoklipu var izmantot kā pierādījumu, ja noticis negadījums. Bezmaksas lietotnē ConnectedCAM Citroën® ir iekļauta ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkcija, kas katrā pieturvietā paziņo Jūsu GPS koordinātas. Šī funkcionalitāte ir ideāli piemērota, lai uzreiz atrastu savu jauno Citroën C3.

BREMZĒŠANA, GAISMAS

Jaunā Citroën C3 pilnveidošanu iedvesmojuši mūsu klienti un viņu automašīnas izmantošanas paradumi. Mūsu mērķis ir atvieglot dzīvi, pateicoties jaunā Citroën C3 pieejamajam komfortam un arī drošības aprīkojumam. KRUĪZA KONTROLE / ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS AR ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA IESTATĪŠANU. Šīs sistēmas ļauj braukt ar nemainīgu, vadītāja noteiktu ātrumu, neizmantojot gāzes pedāli. ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA AR IETEIKUMIEM. Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles / ātruma ierobežotāja vērtību. Sistēma darbojas jebkurā braukšanas ātrumā un tā arī uztver zīmes zonas beigas. AKTĪVĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA. Ārkārtas bremzēšanas sistēma, kas palīdz izvairīties no sadursmēm, kas varētu notikt braucot ar ātrumu sākot no 5 km/h. Vadītājs tiek brīdināts par situāciju, kurā iespējama sadursme ar kustīgiem objektiem vai gājējiem. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automašīnu. AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA. Šī funkcija pārslēdz tālās un tuvās gaismas atkarībā no satiksmes apstākļiem.