Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN C3 AIRCROSS SUV

2022. gada 11. janvāris

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto dodas augšup un apliecina tā raksturu ar jaunu priekšējās daļas izteiksmi, jaunu gaismas parakstu un lielāku salona komfortu.
Daudzpusīgais un modulārais jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir ideāls apvidus auto gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem!
Jaunā Citroën C3 Aircross apvidus auto priekšpuse pilnībā pārveidota, piedāvājot lielāku izteiksmību un pārliecinātību.
Lai personalizētu savu jauno auto, Jūs varat izveidot to kādā no 70 iespējamām virsbūves kombinācijām un vēl piemeklēt atbilstošus riteņu diskus. Kopumā jaunais C3 Aircross piedāvā 4 salona apdares versijas.
Citroën braucienu laikā visiem liek justies "kā mājās", spējot nemitīgi uzlabojot labsajūtu salonā, izmantojot Citroën Advanced Comfort® programmu.
Jaunais Citroën C3 Aircross ir ērts apvidus automobilis aktīvas dzīvesveida piekritējiem: tas saglabā modularitāti, ietilpību un ir atšķirīgs, kā arī uzlabo salona komforta pieredzi, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, kas tika prezentēti reizē ar Citroën C5 Aircross apvidus auto.
Jaunais C3 Aircross piedāvā ekonomiskus un efektīvus jaunākās paaudzes PureTech benzīna (110 ZS un 130 ZS) un BlueHDi dīzeļa (110 ZS un 120 ZS) dzinējus.
Ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu aprīkoti PureTech 110 ZS Stop&Start un BlueHDi 110 ZS Stop&Start dzinēji, savukārt ar 6-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT6) – PureTech 130 ZS Stop&Start un BlueHDi 120 ZS Stop&Start dīzeļdzinēji.