Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN C5 X

2021. gada 9. augusts

Jaunais Citroën C5 X ir pieejams ar benzīna dzinēju un arī kā uzlādējams hibrīds. Tirdzniecībai tas būs 2021. gada otrajā pusē.


INOVATĪVA VIRSBŪVE
Ar spēcīgo, tirgū unikālo koncepciju C5 X dabiski pozicionējas kā Citroën jaunā augstākās klases automašīna, un pat tā nosaukums iedvesmojies no CXperience konceptauto, kas Parīzes auto izstādē tika prezentēts 2016. gadā. Jaunais Citroën C5 X izceļas savā diezgan tradicionālajā segmentā. Tā garais motora pārsegs, izteiksmīgās līnijas, virsbūves augstums un lielās riteņa arkas padara to atšķirīgu un piešķir papildu aerodinamiku. 
C5 X salons izstaro īstu siltuma, miera un telpas izjūtu un uzaicinājumu ceļot, izbaudot apkārtesošo plašumu, laipnības sajūtu, unikālu uzmanību detaļām un vēl nebijušu praktiskumu.

C5 X būs piemērots kā ikdienišķiem, tā arī neparedzētiem braucieniem, bez ierobežojumiem un izmantojot uzlādējamā hibrīda brīvību.

C5 X uzlādējamais hibrīds ir mūsdienīgs, aprīkots ar augstākajām tehnoloģijām elektriskās mobilitātes jomā, kas piedāvā komfortu un daudzpusīgu lietošanu.

Tā ir mobilitāte ë-komforta klasē.


Jaunais Citroën C5 X ir ar paaugstinātu klīrensu, salīdzinot ar tradicionālo versiju sedaniem. Lielā diametra riteņi (720 mm), kas lielākajā daļā versiju aprīkoti ar 19" Tall&Narrow riepām, ļauj nodrošināt augstāku braukšanas pozīciju un attiecīgi labāku pārredzamību un drošību.