Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Jaunais Citroën e-C4 Electric

2022. gada 10. jūlijs

 

KOMPAKTĀ HEČBEKA IZGUDROŠANA
Uzdrīkstējies pārkāpt noteikumus, jaunais Citroën C4 apliecina savu atšķirību, apvienojot kompaktu un aerodinamisku siluetu un ar apvidus auto izteiksmīgajām līnijām un lielajiem riteņiem. Papildus dizainam jaunais C4 iezīmē Citroën atdzimšanu ar pilnībā elektrisko versiju ë-C4. 

EKSKLUZĪVAS TEHNOLOĢIJAS 
Jaunais C4 apvieno labākās Citroën tehnoloģijas. Aprīkots ar Citroën piekari ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem®, kas absorbē visus ceļa nelīdzenumus. Advanced Comfort® sēdekļi piedāvā izcilu komfortu, jo 15 mm biezais teksturēto putu slānis virspusē nodrošina visa ķermeņa atbalstu. Kompaktie izmēri nodrošina ikdienas lietošanai nepieciešamo manevrētspēju, saglabājot ērtības salonā visiem pasažieriem. 

100% ELEKTRISKS HEČBEKS
Jaunais 100% elektriskais Citroën ë-C4 ļauj ikdienā braukt pilnīgi elektriskā režīmā, lieliski spējot izolēt visus salona pasažierus no ārpasaules dunas – mierīgi kā kokonā. Klusa darbība, vienmērīga braukšana, piekares amortizācija, Advanced Comfort® sēdekļu maigums, vibrāciju neesamība, ergonomika un ērta vadāmība, turklāt izmantojot pieejamās saskarnes un īpašus pakalpojumus, tas viss palīdz uzlabot visu pasažieru komfortu salonā.
CITROËN Ë-C4 MODEĻIEM IR PIEMĒROJAMS VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO IEGĀDEI EUR 4500 APMĒRĀ


Piedāvājuma noteikumi: Piedāvājums spēkā visiem elektriskajiem Citroën e-C4 modeļiem oficiālajās Citroën dīlera pārstāvniecībās. Bezmaksas, mājās izmantojams lādētājs Webasto Pure II 11 kW ar 4,5 m garu vadu (aptuvenā mazumtirdzniecības cena EUR 770, iesk. PVN) tiks piegādāts un nodots klientam vienlaicīgi ar automašīnu. Piedāvājumā nav iekļautas lādētāja uzstādīšanas izmaksas. Piedāvājuma ietvaros piedāvāto mājās izmantojamo lādētāju iespējams mainīt pret citu lādētāja modeli vai, atsakoties no lādētāja, tā vērtību naudas izteiksmē var izmantot kā atlaidi no automašīnas pirkuma summas. Piedāvājums spēkā līdz 30.09.2022.