Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNAIS CITROËN JUMPY

2016. gada 30. novembrisPRAKTISKA VIRSBŪVE

CITROËN komforts Jūsu rīcībā: liela kabīne, plašas sēdvietas un ērtības uzlabotai fiziskajai un garīgajai labsajūtai gan vadītājam, gan pasažieriem. Neatkarīgi no ceļa apstākļiem, ritošādaļa nodrošina labu saķeri ar ceļu, saglabājot augstu braukšanas komfortu.

Katrs brauciens būs efektīvs un mierpilns.

BRĪVROKU REŽĪMĀVADĀMAS SĀNU SLĪDDURVIS

Jūsu rokas ir aizņemtas? Nekādu problēmu!

Ar brīvroku režīmāvadāmām sānu slīddurvīm Jūs varat atvērt un aizvērt sānu durvis nepieskaroties tām un tas ir ekskluzīvs piedāvājums šīsegmenta automašīnai. Ar vienkāršu kājas kustību stūrīzem aizmugurējābampera tajāpusē, kurāvēlaties atvērt durvis, automašīna atslēdzas un sānu slīddurvis attiecīgajāpusēatveras automātiski. Ar šo pašu kustību varat arīdurvis aizvērt un aizslēgt automašīnu.

Šīfunkcija vienkāršo iekraušanas un izkraušanas darbu veikšanu, kad Jūsu rokas ir aizņemtas.

GRIP CONTROL

Šīir uzlabota pretbuksēšanas sistēma, kas uzlabo un nodrošina optimālu priekšējo riteņu saķeri atbilstoši ceļa virsmai. Grip Control var būt savienota ar Worksite Pack (lielāka ietilpība, par 20 mm augstāka piekare, motora aizsargplāksne), palielinot jaunāJumpy caurgājamību grūtāk izbraucamos apvidos, ieskaitot būvlaukumus un dubļainus ceļus.

EKRĀNS ACU AUGSTUMĀ

Šītehnoloģija ļauj Jums iegūt braukšanai nepieciešamo informāciju (esošo un ieteicamo ātrumu, kruīza kontroles / ātruma ierobežotāja uzstādījumus, navigācijas norādījumus, un ziņojumus par iespējamām sadursmēm u. c.) uz caurspīdīgāekrānā, kas atrodas tieši acu augstumā, netraucējot Jums pārskatīt ceļu brauciena laikā. Šajāsegmentāšāda funkcija tiek piedāvāta pirmo reizi.

SAVIENOJAMĪBA CITROËN CONNECT NAV

Citroën Connect Nav (atkarībāno aprīkojuma versijas) ir jauna 3D navigācijas sistēma, kas darbojas tiešsaistēun ir vadāma ar balsi vai no 7″skārienekrāna. Citroën Connect Nav ir savienota ar TomTom Traffic pakalpojumu, lai saņemtu informāciju par esošo satiksmi, tuvākajiem autoservisiem un autostāvietu atrašanās vietām un to cenām, informāciju par laika apstākļiem, un funkciju attiecīgās apdzīvotās vietas interesantāko vietu meklēšanai.

Jūs noteikti novērtēsiet arībīstamo vietu attēlošanas iespēju, kur ar attēliem un skaņu tiksiet informēts par bīstamām vietām un situācijām.

MIRROR SCREEN

Vēlaties klausīties mūziku vai saņemt navigācijas sistēmas norādes brauciena laikā? Tas ir vienkārši izmantojot Mirror Screen (nepieciešams saderīgs tālrunis)! Visas Jūsu viedtālruņa lietotnes būs redzamas 7″skārienekrānā.

Funkcija savienojama ar Apple CarPlayTM un MirrorLink®tehnoloģiju.

 

Jaunais Citroën Jumpy ir pieejams 3 garumu versijās un tas var  pārvadāt pat 9 pasažierus. Paredzēts izmantošanai gan uzņēmumiem, gan atpūtas centriem, gan grupām, kam nepieciešams lielas ietilpības auto ar maksimālu sēdvietu skaitu.