Mile Auto

Mile-Auto Facebook

JAUNIE CITROËN Ë-C4 X ELECTRIC UN C4 X

2022. gada 26. jūlijs

Atklājiet jauno Citroën ë-C4 X Electric un C4 X! Visiem dzinēja veidiem ir identiski komforta, dizaina un interjera praktiskuma raksturlielumi.

Unikāls un elegants koncepts
aunā Citroën ë-C4 X Electric un C4 X stils uzdrošinās izaicināt tradicionālos kompaktās virsbūves dizaina kodus, lai piedāvātu Jums automašīnu, kas ir gan novatoriska, gan atšķirīga: dizaina krustceles starp eleganto "fastback" virsbūves siluetu un moderno SUV izskatu, kā arī mūžīgo izsmalcinātību un plašumu, kas atrodams šajā četrdurvju automašīnā.

Jaunajā Citroën e-C4 X Electric un C4 X salonā vadītājs un pasažieri izbaudīs nepārspējamu miera, komforta un plašuma sajūtu, pateicoties Citroën Advanced Comfort® pieredzei.

DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā virkni jaunāko autovadītāja atbalsta sistēmu. Līdz pat 20 uzlabotām sistēmām uzlabo vadītāja drošību un samazina stresu vadītājam un pasažieriem.

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI
Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā jaunākās paaudzes savienojamību, pateicoties intuitīvajai My Citroën Drive Plus informācijas un izklaides saskarnei, pilnam savienojamības komplektam un savienotajiem pakalpojumiem.