Mile Auto

Mile-Auto Facebook

Ultra komfortabls un daudzpusīgs apvidus auto

2018. gada 9. novembris

Citroën atklāj jauno C5 Aircross apvidus auto, kam ir klasiska apvidus auto forma un 720 mm diametra riepu diski, kā arī robusts un muskuļots dizains ar 230 mm augstu klīrensu. Šī modeļa unikālā personība un spēcīgās stila izvēles, piemēram, Airbump® uz durvju apakšdaļas un riteņu arku aizsargi, jumta reliņi un plašās personalizācijas iespējas padara šo modeli par 100% Citroën auto gan dizaina, gan rakstura ziņā.

Citroën Advanced Comfort® programmas vēstnieks, jaunais C5 Aircross, izceļas ar to, ka ir savā segmentā komfortablākais apvidus auto, ko nodrošina Citroën ieviestās inovācijas: piekare ar progresīvajiem hidrauliskajiem spilveniem (Progressive Hydraulic Cushions®) un paaugstināta komforta sēdekļi. Trīs atsevišķie, pārvietojamie, regulējamie un saliekamie aizmugures sēdekļi padara C5 Aircross par vismodulārāko un plašāko apvidus auto savā segmentā. Bagāžas nodalījuma ietilpība (580 līdz 670 litri) ievieš jaunu standartu visā segmentā. 20 autovadītāja atbalsta tehnoloģijas un sešas savienojamības tehnoloģijas padara šo apvidus auto par īstu nākamās paaudzes pārstāvi.

PĀRLIECINĀTA UN EKSPRESĪVA PERSONĪBA

Šis 4,5 metrus garais apvidus auto izceļas ar savu spēcīgo un dinamisko personību bez liekas agresivitātes. Šis modelis ienes apvidus auto segmentā svaigas tendences, pateicoties plašajam un spēcīgajam priekšas dizainam un plūstošajām līnijām, kuras izceļ un uzsver dažādi grafiskie elementi, piemēram, Airbump®. 

Jaunais C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar panorāmas lūku. Stiklotā automašīnas daļa paver skatu 360° leņķī un uzsver plūstošo jumta dizainu, bet hromētais "C" burts izgaismo automašīnas iekšpusi. Platā un augstā aizmugurējā daļa liecina par klasē lielāko bagāžas nodalījuma platību (no 580 līdz 670 litriem). Aizmugurējās gaismas ir aprīkotas ar gareniskiem LED moduļiem abās automašīnas pusēs.

SALONS, KAS NODROŠINA LABSAJŪTU UN AIZSARDZĪBU

Jaunā C5 Aircross apvidus auto salons ir plašs un cēls. Salonā ir iekļautas plašas un plūstošas līnijas, pievēršot īpašu uzmanību funkcionālajiem aspektiem. Automašīna ir aprīkota ar robustu paneli ar horizontālu vienību izkārtojumu. 
Autovadītāja pusē izvietotais 12,3 collu ekrāns sniedz piekļuvi konfigurējamam instrumentu panelim, kurā izvēlētā informācija tiek parādīta autovadītāja redzamības zonā. 
Plašā un augstā centrālā konsole, kā arī ērtie sēdekļi nodrošina paaugstinātu kontroli pār situāciju uz ceļa, bet krāsu un materiālu izvēle piešķir salonam īpašu izsmalcinātību.